Strašidlo zvané exekuce

paper
17. 4. 2018

Strašidlo zvané exekuce

Strašák zvaný exekuce je v dnešní době čím dál, tím častější případ, který se týká všech všech sociálních vrstev. Do exekuce neupadají jen sociálně slabší rodiny, ale také podniky, OSVČ nebo i váš známý soused. Zkrátka exekuce může padnout na všechny bez rozdílu, a to celkem rychle. Nicméně proti exekuci se dá bojovat!

Nešvary moderní doby - online půjčky

Online půjčky jsou trochu jako ženy, nejde s nimi vyjít, ale žít bez nich už teprve ne. S online půjčkami je to dnes trochu podobné, protože vzít si online půjčku je tak snadné, jako někomu poslat SMSku. Vlastně i tímto způsobem můžete dnes žádat o půjčku a jde jak na drátku. 

Online půjčky je dnes velice snadné získat, protože jejich podmínky se přizpůsobují úplně všem lidem, kteří nejsou ideálními žadateli o bankovní půjčku. Nebankovní poskytovatelé online půjček toho využívají, a co sleví na požadavcích, to přidají na úrokové sazbě nebo na poplatcích. 

Online půjčky pro všechny

K půjčce se tak dostanou i lidé, kteří mají minimální příjem, takže měsíc co měsíc nevychází do výplaty, nemají žádné finanční rezervy a pomalu upadají nebo se již ocitli v dluhové pasti. Online půjčka je tak zdánlivě jediné východisko, potažmo takové stéblo, kterého se lidé chytnou, jakmile se naskytne příležitost. 

A tak se dá říci, že platí jednoduché pravidlo, že stejnou rychlostí jakou dostanete online půjčku, můžete upadnout i do exekuce. Některé online půjčky s netransparentním jednáním počítají s tím, že nebudete svou půjčku schopni splatit a okamžitě po jedné nezaplacené splátce předávají věc exekutorovi. Pak už jde všechno rychle, aniž byste se stihli rozkoukat.

Jak se vyhnout exekuci?

Jak se vlastně vůbec vyhnout hrozbě exekuce? Stačí se držet jednoduchých pravidel zodpovědného úvěrování, které najdete u každého slušného poskytovatele půjček. V kostce řečeno, vytvářejte si finanční rezervy, nepůjčujte si od neprověřených poskytovatelů půjček, nesplácejte půjčku půjčkou!

Co však dělat, když už se dostanete do dluhové pasti? V první řadě to nahlašte svému poskytovateli půjček. Je to první krok, který si žádá odvahy, ale uvidíte, že se budete cítit jako praví hrdinové. Vyjít s pravdou na světlo je osvobozující, a to nejen psychicky, ale v konečné fázi i finančně. S vaším poskytovatelem půjčky najdete řešení v podobě odložení splátky, prodloužení splatnosti půjčky, splátkový kalendář, apod. 

Jestliže svému poskytovateli nevěříte, obraťte se na nezívislého finančního poradce, který vám udělá plán, jak z dluhové pasti ven. Naši finanční poradci nábízí konzultace zdarma a je snadné se s nimi spojit. Po dohodě přijedou za vámi kamkoliv bude třeba a společně pak najdete řešení, které vás vytáhne zpátky nad hladinu.

 

Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní

Máte těžké spaní z toho, jak neustále každý měsíc musíte hlídat zůstatek na bankovním účtu, abyste neprošvihli datum splatnosti pro své půjčky? Mít více půjček najednou není nic příjemného, ale ani, a to hlavně, nic levného! Držet si dvě nebo více půjček najednou je těžce prodělečné, protože čím více, půjček máte, tím více zaplatíte na poplatcích! Řešení ale není nijak složité nebo nedostupné, jednoduše si udělejte srovnání refinancování půjček a refinancujte! ...více

10.5.2018

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Strašák zvaný exekuce je v dnešní době čím dál, tím častější případ, který se týká všech všech sociálních vrstev. Do exekuce neupadají jen sociálně slabší rodiny, ale také podniky, OSVČ nebo i váš známý soused. Zkrátka exekuce může padnout na všechny bez rozdílu, a to celkem rychle. Nicméně proti exekuci se dá bojovat! ...více

17.4.2018
ebook