Strašidlo zvané exekuce

paper
17. 4. 2018

Strašidlo zvané exekuce

Strašák zvaný exekuce je v dnešní době čím dál, tím častější případ, který se týká všech všech sociálních vrstev. Do exekuce neupadají jen sociálně slabší rodiny, ale také podniky, OSVČ nebo i váš známý soused. Zkrátka exekuce může padnout na všechny bez rozdílu, a to celkem rychle. Nicméně proti exekuci se dá bojovat!

Nešvary moderní doby - online půjčky

Online půjčky jsou trochu jako ženy, nejde s nimi vyjít, ale žít bez nich už teprve ne. S online půjčkami je to dnes trochu podobné, protože vzít si online půjčku je tak snadné, jako někomu poslat SMSku. Vlastně i tímto způsobem můžete dnes žádat o půjčku a jde jak na drátku. 

Online půjčky je dnes velice snadné získat, protože jejich podmínky se přizpůsobují úplně všem lidem, kteří nejsou ideálními žadateli o bankovní půjčku. Nebankovní poskytovatelé online půjček toho využívají, a co sleví na požadavcích, to přidají na úrokové sazbě nebo na poplatcích. 

Online půjčky pro všechny

K půjčce se tak dostanou i lidé, kteří mají minimální příjem, takže měsíc co měsíc nevychází do výplaty, nemají žádné finanční rezervy a pomalu upadají nebo se již ocitli v dluhové pasti. Online půjčka je tak zdánlivě jediné východisko, potažmo takové stéblo, kterého se lidé chytnou, jakmile se naskytne příležitost. 

A tak se dá říci, že platí jednoduché pravidlo, že stejnou rychlostí jakou dostanete online půjčku, můžete upadnout i do exekuce. Některé online půjčky s netransparentním jednáním počítají s tím, že nebudete svou půjčku schopni splatit a okamžitě po jedné nezaplacené splátce předávají věc exekutorovi. Pak už jde všechno rychle, aniž byste se stihli rozkoukat.

Jak se vyhnout exekuci?

Jak se vlastně vůbec vyhnout hrozbě exekuce? Stačí se držet jednoduchých pravidel zodpovědného úvěrování, které najdete u každého slušného poskytovatele půjček. V kostce řečeno, vytvářejte si finanční rezervy, nepůjčujte si od neprověřených poskytovatelů půjček, nesplácejte půjčku půjčkou!

Co však dělat, když už se dostanete do dluhové pasti? V první řadě to nahlašte svému poskytovateli půjček. Je to první krok, který si žádá odvahy, ale uvidíte, že se budete cítit jako praví hrdinové. Vyjít s pravdou na světlo je osvobozující, a to nejen psychicky, ale v konečné fázi i finančně. S vaším poskytovatelem půjčky najdete řešení v podobě odložení splátky, prodloužení splatnosti půjčky, splátkový kalendář, apod. 

Jestliže svému poskytovateli nevěříte, obraťte se na nezívislého finančního poradce, který vám udělá plán, jak z dluhové pasti ven. Naši finanční poradci nábízí konzultace zdarma a je snadné se s nimi spojit. Po dohodě přijedou za vámi kamkoliv bude třeba a společně pak najdete řešení, které vás vytáhne zpátky nad hladinu.

 

Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.

Podvodníci mezi poskytovateli půjček jsou největším strašákem všech, kteří si potřebují půjčit. Jak se jim vyhnout? ...více

21.4.2017

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017
ebook