Zbavte se nevýhodné půjčky!

dollar
3. 7. 2017

Zbavte se nevýhodné půjčky!

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky!
 

Zjistěte, zda je Vaše půjčka nevýhodná

Zjistit, zda je Vaše stávající půjčka výhodná nebo nevýhodná, můžete velmi jednoduše a zcela zdarma. A také dokonce z pohodlí svého domova! A to tím způsobem, že si provedete srovnání půjček v naší kalkulačce půjček, zde na hlavní stránce. Díky zadaným parametrům půjčky zjistíte, jaké jsou aktuální podmínky půjček pro stejné parametry, jako máte aktuálně u půjčky Vy a díky tomu zjistíte, zda byste náhodou nemohli mít nižší úrokovou sazbu nebo jiné podmínky půjčky, které by byly výhodnější.
 

Je Vaše půjčka nevýhodná? Co dělat?

Co dělat tehdy, když jste si již nějakou půjčku nebo úvěr vzali (případně hned několik) a buď Vám připadají nevýhodné, např. protože jste si provedli srovnání půjček online a zjistili jste, že je nevýhodná, a nebo také kvůli tomu, že dané úvěry nezvládáte splácet bez problémů, bez prodlení a bez stresu....? Možností, jak to řešit, je hned několik.
 
Půjčky se samozřejmě můžete zbavit nejsnadněji jejím splacením, a to tak, že např. našetříte na její splátku a celou ji splatíte. Nicméně ne vždy to může být to nejvýhodnější řešení - např. kvůli poplatkům za předčasné splacení a nebo také proto, že jednoduše na splacení půjčky nemáte momentálně peníze.
 
Stejně tak si také můžete půjčit novou půjčku, která bude výhodnější a díky které pak tu stávající nevýhodnou půjčku splatíte. Nicméně ani to není někdy zrovna vhodné řešení, protože půjčovat si kvůli splacení jiné půjčky není dobré řešení a mohlo by vést k Vašemu zacyklení se v koloběhu půjček a dluhů, což jistě nechcete.
 
Hned dalším, a již vhodným řešením takovéto situace může být tzv. konsolidace půjček. To je proces, kdy nová společnost, u které si konsolidaci domluvíte, zaplatí všechny Vaše jiné úvěry, které do konsolidace půjček zahrnete, a shrne Vám je do jednoho jediného úvěru. U toho pak můžete díky konsolidaci půjček získat mnohem výhodnější podmínky, než jste měli u kterékoli z dřívějších půjček. A to se vyplatí!
 
Kromě nižší úrokové sazby půjčky nebo dalších bonusů si navíc můžete také vyjednat delší dobu splácení půjčky, takže se Vám sníží měsíční pravidelná splátka půjčky. A to jistě oceníte, pokud jste doposud měli problém ze svého rodinného rozpočtu půjčku splácet.
 
Navíc pro Vás také konsolidace půjček bude znamenat to, že kromě několika splátek různým poskytovatelům půjček budete splácet jen jednu, stačí tedy myslet jen na jeden termín, který nesmíte prošvihnout, což Vám ušetří starosti a potíže s úroky z prodlení splácení.
 

Poraďte se s odborným půjčkovým poradcem

Pokud si nejste úplně jistí, jak postupovat ve Vaší současné situaci s vícero půjčkami, které jsou navíc nevýhodné a už je nechcete, poraďte se raději s odborníkem. Ten Vám poradí, jak se půjček nejsnadněji zbavit. Konzultace s našimi půjčkovými poradci jsou zcela zdarma a jsou nezávazné, takže za ně nic nedáte, ale můžete mnoho získat. Napište nám svůj kontakt nebo nám zavolejte, my Vám doporučíme prověřeného odborného půjčkového poradce, který je nejblíže Vašemu bydlišti.

Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Půjčky Anděl jsou skutečnou záchranou pro všechny, kteří potřebují půjčku, ale v bance byli odmítnuti. Anděl půjčky jsou dostupné pro všechny, dokonce i jako půjčka pro problémové klienty. Skvělou výhodou Půjčky Anděl je, že když řádně splatíte první půjčku, můžete požádat a refinancování vašich stávajících nevýhodných úvěrů. Tohoto poskytovatele nebankovních půjček to tak řadí na velmi vysokou úroveň a v konkurenčním boji mezi dalšími nebankovními soky. ...více

16.5.2018
ebook