Zbavte se nevýhodné půjčky!

dollar
3. 7. 2017

Zbavte se nevýhodné půjčky!

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky!
 

Zjistěte, zda je Vaše půjčka nevýhodná

Zjistit, zda je Vaše stávající půjčka výhodná nebo nevýhodná, můžete velmi jednoduše a zcela zdarma. A také dokonce z pohodlí svého domova! A to tím způsobem, že si provedete srovnání půjček v naší kalkulačce půjček, zde na hlavní stránce. Díky zadaným parametrům půjčky zjistíte, jaké jsou aktuální podmínky půjček pro stejné parametry, jako máte aktuálně u půjčky Vy a díky tomu zjistíte, zda byste náhodou nemohli mít nižší úrokovou sazbu nebo jiné podmínky půjčky, které by byly výhodnější.
 

Je Vaše půjčka nevýhodná? Co dělat?

Co dělat tehdy, když jste si již nějakou půjčku nebo úvěr vzali (případně hned několik) a buď Vám připadají nevýhodné, např. protože jste si provedli srovnání půjček online a zjistili jste, že je nevýhodná, a nebo také kvůli tomu, že dané úvěry nezvládáte splácet bez problémů, bez prodlení a bez stresu....? Možností, jak to řešit, je hned několik.
 
Půjčky se samozřejmě můžete zbavit nejsnadněji jejím splacením, a to tak, že např. našetříte na její splátku a celou ji splatíte. Nicméně ne vždy to může být to nejvýhodnější řešení - např. kvůli poplatkům za předčasné splacení a nebo také proto, že jednoduše na splacení půjčky nemáte momentálně peníze.
 
Stejně tak si také můžete půjčit novou půjčku, která bude výhodnější a díky které pak tu stávající nevýhodnou půjčku splatíte. Nicméně ani to není někdy zrovna vhodné řešení, protože půjčovat si kvůli splacení jiné půjčky není dobré řešení a mohlo by vést k Vašemu zacyklení se v koloběhu půjček a dluhů, což jistě nechcete.
 
Hned dalším, a již vhodným řešením takovéto situace může být tzv. konsolidace půjček. To je proces, kdy nová společnost, u které si konsolidaci domluvíte, zaplatí všechny Vaše jiné úvěry, které do konsolidace půjček zahrnete, a shrne Vám je do jednoho jediného úvěru. U toho pak můžete díky konsolidaci půjček získat mnohem výhodnější podmínky, než jste měli u kterékoli z dřívějších půjček. A to se vyplatí!
 
Kromě nižší úrokové sazby půjčky nebo dalších bonusů si navíc můžete také vyjednat delší dobu splácení půjčky, takže se Vám sníží měsíční pravidelná splátka půjčky. A to jistě oceníte, pokud jste doposud měli problém ze svého rodinného rozpočtu půjčku splácet.
 
Navíc pro Vás také konsolidace půjček bude znamenat to, že kromě několika splátek různým poskytovatelům půjček budete splácet jen jednu, stačí tedy myslet jen na jeden termín, který nesmíte prošvihnout, což Vám ušetří starosti a potíže s úroky z prodlení splácení.
 

Poraďte se s odborným půjčkovým poradcem

Pokud si nejste úplně jistí, jak postupovat ve Vaší současné situaci s vícero půjčkami, které jsou navíc nevýhodné a už je nechcete, poraďte se raději s odborníkem. Ten Vám poradí, jak se půjček nejsnadněji zbavit. Konzultace s našimi půjčkovými poradci jsou zcela zdarma a jsou nezávazné, takže za ně nic nedáte, ale můžete mnoho získat. Napište nám svůj kontakt nebo nám zavolejte, my Vám doporučíme prověřeného odborného půjčkového poradce, který je nejblíže Vašemu bydlišti.

Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.

Překvapily Vás nějaké nečekané nepříjemné výdaje, ať už v rodině nebo při Vašem podnikání? Pak existuje jedno příjemné řešení, a tou je výhodná nebankovní půjčka. ...více

25.8.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017
ebook