Zbavte se nevýhodné půjčky!

dollar
3. 7. 2017

Zbavte se nevýhodné půjčky!

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky!
 

Zjistěte, zda je Vaše půjčka nevýhodná

Zjistit, zda je Vaše stávající půjčka výhodná nebo nevýhodná, můžete velmi jednoduše a zcela zdarma. A také dokonce z pohodlí svého domova! A to tím způsobem, že si provedete srovnání půjček v naší kalkulačce půjček, zde na hlavní stránce. Díky zadaným parametrům půjčky zjistíte, jaké jsou aktuální podmínky půjček pro stejné parametry, jako máte aktuálně u půjčky Vy a díky tomu zjistíte, zda byste náhodou nemohli mít nižší úrokovou sazbu nebo jiné podmínky půjčky, které by byly výhodnější.
 

Je Vaše půjčka nevýhodná? Co dělat?

Co dělat tehdy, když jste si již nějakou půjčku nebo úvěr vzali (případně hned několik) a buď Vám připadají nevýhodné, např. protože jste si provedli srovnání půjček online a zjistili jste, že je nevýhodná, a nebo také kvůli tomu, že dané úvěry nezvládáte splácet bez problémů, bez prodlení a bez stresu....? Možností, jak to řešit, je hned několik.
 
Půjčky se samozřejmě můžete zbavit nejsnadněji jejím splacením, a to tak, že např. našetříte na její splátku a celou ji splatíte. Nicméně ne vždy to může být to nejvýhodnější řešení - např. kvůli poplatkům za předčasné splacení a nebo také proto, že jednoduše na splacení půjčky nemáte momentálně peníze.
 
Stejně tak si také můžete půjčit novou půjčku, která bude výhodnější a díky které pak tu stávající nevýhodnou půjčku splatíte. Nicméně ani to není někdy zrovna vhodné řešení, protože půjčovat si kvůli splacení jiné půjčky není dobré řešení a mohlo by vést k Vašemu zacyklení se v koloběhu půjček a dluhů, což jistě nechcete.
 
Hned dalším, a již vhodným řešením takovéto situace může být tzv. konsolidace půjček. To je proces, kdy nová společnost, u které si konsolidaci domluvíte, zaplatí všechny Vaše jiné úvěry, které do konsolidace půjček zahrnete, a shrne Vám je do jednoho jediného úvěru. U toho pak můžete díky konsolidaci půjček získat mnohem výhodnější podmínky, než jste měli u kterékoli z dřívějších půjček. A to se vyplatí!
 
Kromě nižší úrokové sazby půjčky nebo dalších bonusů si navíc můžete také vyjednat delší dobu splácení půjčky, takže se Vám sníží měsíční pravidelná splátka půjčky. A to jistě oceníte, pokud jste doposud měli problém ze svého rodinného rozpočtu půjčku splácet.
 
Navíc pro Vás také konsolidace půjček bude znamenat to, že kromě několika splátek různým poskytovatelům půjček budete splácet jen jednu, stačí tedy myslet jen na jeden termín, který nesmíte prošvihnout, což Vám ušetří starosti a potíže s úroky z prodlení splácení.
 

Poraďte se s odborným půjčkovým poradcem

Pokud si nejste úplně jistí, jak postupovat ve Vaší současné situaci s vícero půjčkami, které jsou navíc nevýhodné a už je nechcete, poraďte se raději s odborníkem. Ten Vám poradí, jak se půjček nejsnadněji zbavit. Konzultace s našimi půjčkovými poradci jsou zcela zdarma a jsou nezávazné, takže za ně nic nedáte, ale můžete mnoho získat. Napište nám svůj kontakt nebo nám zavolejte, my Vám doporučíme prověřeného odborného půjčkového poradce, který je nejblíže Vašemu bydlišti.

Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017

Máte účet u České spořitelny a hledáte výhodný spotřebitelský úvěr? Pak máte opravdu štěstí, protože půjčka od České spořitelny je skvělá a výhodná půjčka na cokoliv a s luxusními benefity navíc! ...více

25.4.2018

Možná jste se již s těmito praktikami setkali při hledání rychlé nebankovní půjčky. Ať jste hledali, jak jste hledali, výše RPSN prostě nikde. Jak ale v takové situaci poznat, jak si půjčka mezi ostatními rychlými půjčkami stojí? Snadná pomoc, čtěte dál! ...více

16.4.2018
ebook